• info@ozbaybilisim.com
  • 0850 840 9606
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
35 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Adres GMK Bulvarı İçel Apartmanı 2/13 Pozcu Mersin (Showteks Üstü)
  • TELEFON: (0324) 326 0583
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 24 SAAT AÇIK

FİRMA HAKKINDA

Verdiğimiz tüm nakliye hizmetleri %100 Garantilidir. Evet yanlış okumadınız, kendimize bu konuda ne kadar güvendiğimizin kanıtı olarak, müşterilerimizin de bize güvenmesi açısından verdiğimizi tüm taşımacılık hizmetlerinde garanti vermekteyiz. Gerek taşımacılık gerekse paketleme ve ambalajlama iş ve işlemleriniz için..
Günümüzde taşımacılık firmasına ihtiyacı olan birçok kişi ya da kuruluş, geçmişte anlaşmalı olduğu bir nakliye firması yok ise daha çok İnternet aracılığı ile firma bulmaktadır. Bu işimizi ne kadar kolaylaştırmış gibi gözüksede aslında güvenilirliği de bir o kadar düşürmektedir. Çünkü, birçok firmanın yalnızca iletişim bilgilerini görerek bağlantı kurmaktadır…
yerinde kontrol edilerek en doğru fiyat ve işçilik tekniğini sunabilmek için müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizden bir tanesidir. Müşterilerimizi daha iyi anlayabilmek ve karşılıklı sözleşmenin sağlanması açısından çok önemli olduğunu düşündüğümüz hizmetlerden bir tanesi..
geniş kapsamlı servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni yerleşim yerine dikkatli, güvenli ve kolay şekilde ulaştırmayı öneriyoruz.
Büyük taşıma filosu 1990 yılından günümüze tartışmasız tecrübesi ile zahmetli sevkiyat problemlerini sona erdirir.
Paketlemeden – sevkiyat’a, eşya depolama dan kiralık eşya deposu na kadar karşılaşabileceğiniz tüm güçlükleri çözmeye hazırız.
En kaliteli araçlarla, alanında uzman personel kadromuzla sorunsuz hizmet verebileceğimizi garanti ediyoruz. Fakat, tüm bunların gerçekleşebilmesi için en önemli hizmetimizden biri de paketlemedir. En iyi şekilde paketlenen bir malzemenin, eşyanın kırılma, çizilme, ezilme ve kirlenme gibi olasılığı en yüksek olan sorunları ortadan kaldırmaktadır. YİĞİT Evden Eve Asansörlü Nakliyat olarak bizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliğimiz de budur…
Mersin asansörlü taşımacılık ve Mersin evden eve nakliyat denildiğinde akla gelen ilk isim olan firmamız taşıma esnasında her türlü paketleme, mobilya sökümü ve kurulumu yapmaktadır. Eşyalarınızın kirlenmemesi için koltuk, yatak ve baza gibi eşyalarınız streç kaplanarak muhafaza edilerek itinayla taşınır. Mersin’den Türkiye’nin tüm illerine nakliye hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz Mersin’de evden eve, dilerseniz şehirlerarası taşımacılık ihtiyaçlarınıza en profesyonel çözümleri üretiyoruz.

Mersin Eşya Depolama
Mersin’de eşya depolama hizmeti kapalı tesislerinde, modern depolama sistemleri, konusunda uzman kadrosu ve modern depolama araçları ile hizmet vermektedir. Depolama hizmetlerinde uzun yıllar sektörel tecrübeye sahip olan firmamız sizlere müşteri memnuniyetini garanti eder. Ayrıc mersin Depolama Hizmetleri konusundaki uzmanlığını aldığı kalite belgeleri ile ispat etmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
a