• info@ozbaybilisim.com
  • 0850 840 9606

Yazar Gıda San.Tic.Ltd.Şti

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
34 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Gimat 16.Blok No: 480-483 Macunköy / ANKARA
  • TELEFON: 0 312 397 00 03
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07.30-18.30

FİRMA HAKKINDA

 

YAZAR GIDA – TADINI DAMAĞINIZA YAZAR…

Yazar 1987 yılında gıda maddeleri ticareti ile hizmet hayatına başlamış ve 1993 yılından itibaren kurumsallaşarak Yazar Gıda San. Tic. Ltd. Şti. adını almıştır.

Firmamız 1993 yılından itibaren pirinç ve bakliyat çeşitleri, 1995 yılından itibaren un ve irmik, 2002 yılından itibaren nişasta çeşitleri, toz şeker, küp şeker ve çay üretimini hizmet yelpazesine eklemiştir. Üretimin her aşamasında insanların sağlık yönünden güvenli gıdayı alabilmesi ve kaliteli beslenmesi için “YAZAR GIDA” güvencesini oluşturmak sürekliliğini sağlamak ve tüketici beklentilerine duyarlı, sosyal sorumluluk anlayışını benimseyen yasal gereklilikleri yerine getiren iş ahlakına özen gösteren bir anlayışla, hedef ve sorumluk üstlenmiştir. Bu doğrultuda üstlenmiş olduğumuz misyonu uygulama kararlılığında olup, vizyonumuzu geleceğe taşımak hedefimizdir. Tarladan sofraya (gıda güvenliğine ve damak tadına) uygun üretim yapmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutup en üstün kaliteyi en uygun fiyatla piyasaya zamanında sunmak, güven ve sağlığa uygunluk standartlarından asla taviz vermeden Türk Gıda Kodeksine bütünüyle uygun el değmeden tam otomatik makina parkuru ile üretim yapmaktadır.

Geçen yıllar içerisinde firmamızın satış portföyü oldukça genişlemiş, İç Anadolu Bölgesi zincir mağazaları, orta ölçekli marketler, Batı, Doğu ve Orta Karadeniz Bölgelerine kadar hizmet sunabilmemizi sağlamıştır.

Firmamız üretim hattına alacağı ürünlerin seçiminden, hizmete hazır hale getirilmesine kadar Yazar Gıda kalitesinden asla taviz vermemeyi ilke edinmiştir. Ürün kalitesini arttırmak adına gelişen teknolojinin tüm olanaklarından maksimum seviyede faydalanan ve bu alanda yatırımlarına hiç ara vermeyen Yazar Gıda, uluslararası arenada geçerliliği olan birçok belge ve sertifikaya rakiplerinden çok önce sahip olma hakkını kazanmış tescilli bir markadır.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
a