• info@ozbaybilisim.com
  • 0850 840 9606
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
40 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İrfan Yavuz
  • ADRES: Pertevpaşa Sok. Yavuzlar İş Hanı No: 11 Çarşıkapı / Beyazıt Fatih / İstanbul
  • TELEFON: 0212 516 6969
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 24 Saat Açık

FİRMA HAKKINDA

Yavuzlar Ayakkabı, yarım asırdan fazla iş yaşantısı olan Yavuzlar Şirketler Grubu’nun bir parçasıdır. Yavuzlar Şirketler Gurubu ortakları
İrfan YAVUZ, Mustafa YAVUZ dede mesleği olan ayakkabıcılığa çocuk yaşlarda Malatya’daki Yemenici pazarında atıldı.

Ben Yemenici Üniversitesi mezunuyum. Orası önce insan, sonra ticaret erbabı yetiştirir, bugünlere devletten tek kuruş teşvik almadan dede mesleği ayakkabıcılığı büyüterek geldim, diyen İrfan Yavuz, bugün kendi yerleri olan Çarşıkapı’da toptan ayakkabıcılık faaliyetine devam etmektedir. Yavuzlar Ayakkabıcılık, bay, bayan, çocuk ve spor ayakkabı çeşitleriyle her biri kendi satış yeri olan işyerlerinde Türkiye’deki her türlü mağazanın ihtiyacına cevap vermekte, aynı zamanda da yıllardır ithal ettiği ayakkabıları Türkiye’nin dört bir yanına pazarlamaktadır. 1950‘li yıllardan beri Malatya’da 1970’li yıllardan beri de İstanbul’da toptan ayakkabıcılık yapan Yavuzlar Ayakkabı, her geçen gün ürün yelpazesini geliştirerek Türkiye’de toptan ayakkabı sektörüne öncülük etmektedir. Türkiye’de geniş hacmi bulunan bayilere toptan yerinden kaliteli, ekonomik tüm ayakkabı ve spor çeşitleriyle hizmet sunmaktadır. Yavuzlar Şirketler Grubu, değişik sektörlerde de kendini kanıtlamıştır. 1997 senesinde eğitim sektörüne adım atmıştır.

Yavuzlar Eğitim Kurumları 11 yıldır Bakırköy’de kendi binalarında, iki ayrı şubede ÖSS ve SBS guruplarıyla eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Yavuzlar Eğitim Kurumları 2007 yılında Yavuzlar Eğitim Vakfını kurmuş olup 2011 yılında İstanbul’da Yavuzlar Üniversitesi ile de eğitim camiasına büyük bir kazanç sunacaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
a