• info@ozbaybilisim.com
  • 0850 840 9606
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
43 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yusuf Güçlü
  • ADRES: Yuva Mahallesi Yeni Mermerciler Sitesi 3707.Sokak No:34 06105 Yenimahalle/Ankara
  • TELEFON: 0 536 425 3292
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda:
Başlıca Mermer, Granit Ve Kuvars Taşlarla Üretim Yapan Firmamızda Mutfağınızdan Banyonuza Kadar Hayalinizdeki Evinizi Veya Size Prestij Katan Binanızı, İşyerinizi, Ofisinizi Projelendirip, Uygulamasını Sorunsuz Şekilde Gerçekleştirerek Sizlere
ÖZTAŞ MERMER GRANİT Kalitesi Ve Ayrıcalığını Yaşatıyoruz.
Firmamız Geçmişten Günümüze, Taşın Üstüne Kurulu Kültürün Mirasını, Yarınlara Taşımaktayız. Başlıca Uzmanlık Alanımız Olan Mermer, Granit Ve Çimstone, Belenco Türlerindeki Taşları Tarihi Ve Modern Çizgilerle Buluşturup, Ürüne Dönüştürmekteyiz.
ÖZTAŞ MERMER GRANİT Olarak Dış Cepheden İç Mekana, Mutfak Tezgahından Mermer Masaya Büyük Bir Ürün Yelpazesiyle Yapı Ve İnşaat Sektörüne Katkı Sağladık. Yaşantınızın Doğal Ve Özel Mekanlarını Renklendirip, Yeni Formlarla Taşın Gücünü, Estetikle Buluşturduk.

Ankara Mutfak Tezgahı:
Mutfaklar, Evlerimizde En Fazla Zaman Geçirdiğimiz Bölümlerden Birisidir. Haliyle Zamanımızın Büyük Kısmı Mutfaklarımızda Geçtiği İçin Görünüm Ve Kullanım Açısından Konforlu Ve Kullanışlı Olması Hemen Herkesin İsteğidir. Mutfak Tezgahı Seçimi Yaparken, Kullanılan Malzeme, Ankara Mutfak Tezgahı Uygulama Sırasında Gösterilen Hassasiyet Ve Kusursuz İşçilik Anlayışı, Mutfak Tezgahlarınızdan Çok Daha Uzun Süre Keyifle Faydalanmanızı Sağlayacaktır.

Ankara Mutfak Tezgahı Seçimi Yaparken Öztaş Mermer Granit, Sizlere En İyi Malzeme Ve En Uygun Fiyat Garantisi İle Hizmet Vermektedir. Modellerimiz Arasında Seçim Yaparken Keyif Alacağınıza İnanıyoruz. Gelin, Mutfak Tezgahı Konusunda Bizden Bilgi Alın. Bizimle İletişime Geçebilir, Tecrübeli Destek Personellerimizden Ankara Mutfak Tezgahı Modelleri Hakkında Ayrıntılı Bilgiler Edinebilirsiniz.

Ankara Mutfak Tezgahı | Öztaş Mermer Granit ® | Kuvars Tezgah Üreticisi
Mutfak – Banko – Banyo Tezgahlarda Şok Kampanya ! Detaylı Bilgi İçin Arayınız

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
a