• info@ozbaybilisim.com
  • 0850 840 9606
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
90 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nejat Akçelik
  • ADRES: Oğlananası Atatürk Mah., 3 Cad., No:27, Menderes, İzmir, Türkiye
  • TELEFON: 0507 312 60 57
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08.00-19.00

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

Firmamız makina imalat ve özel tezgah ve makina imalatları konusundada gerekli tecrübelere ve teknoloji iyi bilen ve dünyadaki değişiklileride yakından takip eden gerek otomasyon gerek mekanik bilği dağarcığı açısında dünya devleriyle kalite olarak boy ölçüşebilmektedir.

Türkiyenin ve avrupanın imalat sektöründeki firmaların ürün ve benzeri parçaları aktarmada başarısını hızla ilerleterek buna teknolojiyide kullanarak bir çok başarıya imza atmıştır ve imalat sanayiindeki firmaların hep yanlarında yardımcı bir partner olarak görev almıştır ve almaya devam edecektir.

Misyonumuz
Yenilikçi yaklaşımla, dünyadaki gelişmeleri takip ederek, en kaliteli hizmet ile en verimli ürünleri sunarak, müşterilerimiz için sürdürülebilir değerler yaratmaktır.

Vizyonumuz
Değerlerine bağlı kalarak, müşteri memnuniyeti için istikrarla çalışan, sektörde birçok yeniliğe imza atarak öncülük eden, global pazarda en önemli makina imalatçısı olmaktır.

Tarihçemiz
Firmamız 1983 yılında Nejat Akçelik tarafından kurulmuş olup geride bıraktığı yıllarda türkiyenin ihtiyacı olan makina imalat sanayine ve makine imalatına yönelik çalışmalarını sürdürmekle birlikte son yıllarda artan ürün aktarma ve taşıma sistemlerine yönelik talepler doğrultusunda önemli adımlar atarak konveyör sistemleri sektöründe gücünü ispatlamış lider firmadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
a