• info@ozbaybilisim.com
  • 0850 840 9606

Mertaş Mermerit San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
35 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Oto Sanayi Sitesi Ulubaş Cad. No:45-1 4.Levent/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 212 284 36 49
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1990 yılında kurulmuş olan Mertaş Mermerit, yöneticilerin ve personelinin programlı, prensipli, çağdaş ve yenilikçi düşünceleri ile önce insan ve insan sağlığına verdiği değerle kendini güncelleyen , günümüz koşullarına uygunluğu ve en son teknolojik sistemler kullanılarak üretilen ürünlerimiz bulundukları mekena uygunluk ,kalite ve çeşit bakımından zenginlik katmıştır. Firmamız bu amaç ve düşünceler doğrultusunda üretimine ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine devam etmektedir.

Mertaş Mermerit ürünlerinin kalitesi ve kullanımındaki imalatımız tolan ürünlerin tamamında döküm mermer sanayisinde kullanılan ham maddelerin en iyisi, en kalitelisı ve en uzun ömürlü olanını kullanılmaktadır. Ürünlerın yüzeyini kaplayan jelkot(koruyucu şeffaf madde) sayesinde 250 dereceye kadar dayanıklı oldugu gibi sert cisimlerin olusturabilecegi çizilmeye ,kimyasal ürünlerin olusturabilecegi sararmaya ve kararmaya dayanıklıdır ve böylelikle kolay temizlenmesi ve hijyenik kalması sağlanmaktadır.

İl dışı çalışma sistemimiz; Firmamız İstanbul ili dışından gelen iş teklifleri için randevu verilmek sureti ile projelendirilmesi yapılmakta , daha sonra ürün teslimatları ve montaj tarihileri belirlenmektedir. Üretimi bitmiş montaja hazır olan ürünler;montaja gitmeden bir gün önce teknik elemanlarımız tarafından monte edilip , uygunlugu onaylandıktan sonra teslimatı yapılmaktadır. Firmamız , ürünlerimiz ve fiyat politikamızla ilgili bilgi almak için lütfen telefonları bildirilen yetkili bayimizle yada direkt firmamizla irtibat kurmanız yeterlidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
a