• info@ozbaybilisim.com
  • 0850 840 9606

Mert Giyim İş Elbiseleri (imalat)

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
40 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi Çizmeci İş Merkezi No:87/58 Zemin Kat Bayrampaşa/İSTANBUL
  • TELEFON: 0(212) 544 51 34
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08.00-18.00

FİRMA HAKKINDA

Mert Giyim İş Elbiseleri, 2000 yılında kurulmuş ve kurumsal firmaların kimliğini yansıtan, istekleri doğrultusunda ürün tasarımları ile birlikte personel kıyafetlerinin yurtiçi üretim ve satışları başta olmak üzere yurtdışı pazarlarında da bu ürünlerin ihracatını gerçekleştiren bir şirkettir.

Üretim faaliyetlerini günümüzde de sürdürdüğü Bayrampaşa (imalat – mağaza) / İSTANBUL şubesinde iş elbisesi olarak sektörel adımlarını ilk burada atmıştır.

%100 müşteri memnuniyetini, üretim kalitesinin yanında iş ortaklarına sunmuş olduğu profesyonel hizmet anlayışı ile ilk günden beri devam ettirmektedir.

Mert Giyim İş Elbiseleri’ nin koordine merkezi olarak kabul edilen ve ekibimizin imalat süreçlerini ilerlettiği hem mağaza hem üretim alanı Bayrampaşa (İmalat – Mağaza) şubemizdir.

– Kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu personel kıyafetlerini, numune örnek çeşitliliğimiz ve imalat gücümüz sayesinde en kısa sürede firmaların kimliğini yansıtan kararlar almalarına ve bizi tercih etmelerine yardımcı oluyoruz.

– Profesyonellik ve titizlik ile sektörel giyim arayışınıza çözüm istiyorsanız şubelerimize bekleriz. Bizim kalitemiz, tekstil ve hizmeti bir arada sunmaktır.

– Kurumsal firmaların yanında, bireysel müşterilerimizi de unutmamak adına mağazalarımıza gelen müşterilerimizin, stoklarımızda bulunan ürünlerimiz için renk kartelamızdan tercih edecekleri herhangi bir renk üzerine perakende özel üretim yapıyor ve siparişlerini en kısa zamanda teslim ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
a