• info@ozbaybilisim.com
  • 0850 840 9606

Intec Enerji Çözümleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
44 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Balgat Mah., Mevlana Bulvarı, Yelken Plaza No: 38 A Blok / 139 – 12.Kat, Balgat / Ankara / Turkey
  • TELEFON: 0 312 285 57 86
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09.00-18.00

FİRMA HAKKINDA

INTEC Enerji Çözümleri, Güneş ve Rüzgar Enerjisi olan EPC ve ayrıca işletme ve Bakım alanındaki uzmanlığını 12 yıllık Alman tecrübesi ile hizmetinize sunuyor.
INTEC, uluslararası alanda nihai yatırımcılar için, yüksek kalitede anahtar teslim rüzgar ve güneş enerji santrali çözümler üretmektedir. Alman mühendisliği ve güvencesiyle, çevre dostu, enerji verimliliği odaklı hizmet anlayışı ile geleceğe yön veren bir şirkettir.
INTEC Enerji Çözümleri, ticari ve kamu hizmeti ölçeğinde rüzgar ve güneş enerji santrali tasarlar, üretir ve inşa eder. Yer ve çatı montajında uzman olan INTEC, proje geliştiricilerine ve sistem entegratörlerine sınıfının en iyisi EPC çözümleri ve proje yönetim hizmeti sunar.
Yaşam döngüsü performansını ve yatırımcı getirisini en üst düzeye çıkaran sistemlere odaklanan INTEC, imalatçıdan bağımsız bir EPC firmasıdır.
Dünya genelindeki enerji ihtiyacının artması ile ortaya çıkan hem ekonomik anlamdaki zorlanmaları hem de doğal kaynakların verimli kullanılabilirliğini göz önünde bulundurarak güneş ve rüzgâr enerjisi sistemleri ile enerji üretimini sağlayan INTEC, maksimum fayda felsefesini benimseyerek daha yaşanabilir bir gelecek için çalışmaktadır.
Sloganımız olan ‘ İlk seferinde, doğru yap’ hedefiyle farklılaşarak, müşteri memnuniyeti odaklı, çevre dostu, güvenilir ortağınız olarak ‘sizin için size özel, çözümler’ hizmet anlayışımızla ve sorumluluk bilinciyle çalışmalarımızı yeni yüzyıl ihtiyaçları doğrultusunda sürdürmektir.
Güvenilir EPC ortağınız olarak, benzersiz uzmanlığımızla güneş enerjisi tesislerinin karlı kazançlara dönüşmesi için çalışıyoruz.
Zorlu çalışma alanlarında bile, mühendislik yeteneklerine, endüstrisine ve farklı ülkelerdeki ekonominin gelişimine katkı sağlayarak, yüksek standartlarda projeler hazırlıyoruz. Proje geliştirme, inşa etme ve işletme konularında tam hizmet veriyoruz.
Kalıcı ve olumlu etkiler yaratmak için çevre ile kalite faktörlerini göz önünde bulundurarak projelerimizi hazırlıyoruz.
Enerji verimliliğini arttırmayı ilke edinerek, çevresel sürdürülebilirliğin korunması anlayışıyla hayatın her alanında güneş ve rüzgar enerjisi sistemlerinden fayda sağlamayı önemsiyor ve doğal kaynaklardan enerji elde ediyoruz. INTEC, enerji çözümleri konusunda profesyonel hizmet anlayışı ile doğru uygulama tekniklerini hayata geçiriyor.
Deneyimlerimiz ve yenilikçi anlayışımız ile en iyi teknolojileri kullanarak sürdürülebilirlik kavramlarını projelerimize taşımayı hedefliyoruz.
Vizyonumuz
Gelecek neslin ihtiyaçlarını karşılamak adına onların yeteneklerinden ödün vermeden bugünün enerji ihtiyaçlarını karşılamak. Bugünün enerji çözümü haline gelmek adına müşterilerimize bilgi ve uzmanlığımızla destek olmak.
Misyonumuz
Müşteri memnuniyetini artırmak için; yüksek teknolojili mühendislik ve ileriye yönelik proje yönetimi ile müşteri beklentilerine yönelik güvenlik ve çevresel korumanın sağlanması.
Felsefemiz
Mevcut felsefemiz, değerlerimiz ve misyonumuzla, kontrollü ve sürdürülebilir büyümeyi hedefliyoruz. Kurumsal değerlerimizin ana odağında, operasyonlarımızda müşterilerimize ve çalışanlarımıza olan sorumluluğumuz yer almaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
a