• info@ozbaybilisim.com
  • 0850 840 9606

Güneş Mibzer Tarım Makinaları – Mehmet Güneş

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
34 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Karatay Sanayi Fatih Mah. Beyçam Sk. No:7 Selçuklu/KONYA
  • TELEFON: 03322351553
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08.00-20.00

FİRMA HAKKINDA

Firmamız tarım makinaları ve ziraat aletleri imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Tarım makinaları ve ekipmanlarının üretimi ve satışında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, müşterilerimize “Güneş Mibzer ” kalitesi ve farkıyla en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla 1974 yılında Güneşler Mibzer olarak kurulmuştur.

Firmamız; 2008 yılında Güneşler Mibzer’den ayrılarak GÜNEŞ MİBZER – MEHMET GÜNEŞ TARIM MAKİNALARI adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız; Üretimde kusursuz hizmet akışını sağlamak için yenilikleri sürekli takip ederek uygulamaya koymakta, sizlerden aldığı güçle yine sizlere yeni tasarımları ile alternatif ürün çeşitleri sunabilmek için üretimini kararlılık ve yeniliklerle sürdürmektedir. Tarım makinaları sektöründe uluslararası standartlardaki ürünlerimiz, satış sonrası hizmet ve temel değerlerimiz ile bölgemizde lider ve çevre dostu bir firma olarak güçlü, saygın ve örnek bir marka olma yolunda hizmetlerimiz devam etmektedir.

İmalatını yaptığımız ürünlerimiz; Kombine hububat ekim mibzeri, Döküm merdane, Çizel (Anız Patlatma) makinasından oluşmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
a