• info@ozbaybilisim.com
  • 0850 840 9606
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
40 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Osmangazi Mah. Battalgazi Cad. Sagun Plaza No: 21 Pk: 34887 Sancaktepe / İstanbul
  • TELEFON: 0 216 561 20 20
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08.30-18.30

FİRMA HAKKINDA

GROUP SAGUN, bünyesinde 6 farklı şirket bulunduran, Türkiye’nin farklı noktalarında 8 üretim tesisi olan, deniz ürünleri yetiştiriciliği, üretimi, ihracatı ve ithalatı alanlarında faaliyet gösteren, hem iç hem dış piyasada bilinirliği güçlü markalarıyla perakende ve toptan market zincirlerine ve satış noktalarına tüketime hazır ürünler sağlayan, bünyesinde Avrupa’nın ilk özel balık halini bulunduran ve günümüzde Üçüncü kuşak tarafından yönetilen bir Şirketler Topluluğudur.

Faaliyete başladığı yıllardan itibaren yetiştiricilik, üretim ve ihracat odaklı olarak sürekli büyüyen ve sonraki yıllarda faaliyetlerini tüm su ürünleri alanına yayan Grubumuz bugün Türkiye’nin su ürünleri alanındaki lider kuruluşlarındandır. Sektördeki öncü kuruluşlardan birisi olarak Grubumuz bir denizler ülkesi olan Türkiye’de balıkçılığın sanayiye dönüşmesine bizzat katkı sağlamakta ve sektörün gelişimine öncülük etmektedir.

Grubumuzun lokomotif şirketi “KEMAL BALIKÇILIK” Türkiye’nin en çok ürün ihracatı yapan ilk 1000 şirket arasında yer almakta ve bu başarısını İstanbul İhracatçı Birlikleri tarafından her yıl düzenlenen ödül töreninde Su Ürünleri alanında birincilik ödülleriyle taçlandırmaktadır. Hâli hazırda Japonya ve Avrupa Birliği Ülkeleri başta olmak üzere dünyanın 50’den fazla ülkesine ihracat gerçekleştirilmektedir.

Grup bünyesinde faaliyet gösteren “MARİNES” markası Türkiye’nin deniz ürünlerindeki bilinirliği en yüksek markalarından birisidir. Ülkemizde faaliyet gösteren perakende ve toptan mağaza zincirlerinin büyük bir bölümüne tüketime hazır olarak özel ambalajlı ürünler sunulmaktadır. Ürün çeşitliliği sürekli olarak güncellenmekte ve halkımızın deniz ürünleri tüketim alışkanlıklarına yön vermektedir.

Grubumuz diğer bir şirketi “MERLİON” aracılığı ile dünyanın birçok ülkesinden ithal ettiği en kaliteli balık ve deniz ürünlerini Türk tüketicisi ile tanıştırmaktadır. İthal edilen balıklar Türk tüketicisine ulaşıncaya dek birçok kontrol ve laboratuar testinden geçirilmektedir. Amacımız halkımızın sağlıklı deniz ürünleri tüketmelerini sağlamak ve tükettikleri deniz ürünleri çeşitliliğini arttırmak ve benimsetmektir.

2002 yılında faaliyete geçen “TSM Deniz Ürünler Şirketi” orkinos yetiştiriciliği üzerine yoğunlaşmış diğer bir Grup şirketimizdir. Orkinos çiftliğimiz İzmir’de bulunmakta ve Akdeniz’in en önemli çiftliklerinden birisi olma özelliği sürdürmektedir.

Avrupa’nın ilk özel balık hali 2010 yılında İstanbul Sancaktepe’de faaliyete geçmiştir ve “SAGUN Su Ürünleri Hali” olarak bilinmektedir. İstanbul’un değişik noktalarından gelen toptan ve perakende müşterilerimize hizmet sağlanmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
a