• info@ozbaybilisim.com
  • 0850 840 9606

Derintek Genel Sualtı Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
43 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Topçular Mah. Başak Cad. İmaj Sok. No: 20 Gölcük / Kocaeli
  • TELEFON: 0 262 413 50 60
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 24 Saat Açık

FİRMA HAKKINDA

Derintek Genel Su altı Hizmetleri denizcilik sektöründe resmi olarak hizmetine 2007 yılında başlamıştır. Şirketimiz genel merkezi sanayinin deniz ulaşımına cevap verebilen anadolu kenti Kocaeli Gölcük’tedir. Merkezimizin Gölcük’te bulunmasının en temel sebepleri arasında Kocaeli’nin stratejik konumunun yanı sıra İzmit korfezinin kıyı tesisi açısından zenginliği dolayısı ile gemi trafiğinin yoğunluğu ve yeni tersane yatırımlarının merkezinde bulunmasıdır.

Derintek mevcut kapasitesi ile denizcilik sektörüne yeni ve son teknolojik uygulamaları kazandıran, kompleks inşaat problemlerini mühendisliği ile çözen ve müşterisine katma değer kazandıran firma geleneğini yerleştirmiştir. Tecrübesi ile birçok derinlikte bir çok projede amacına yönelik tasarımları ile proje ekonomisine ciddi katkılar sunarak, Türkiye’nin birçok ilkine imza atmıştır. Gücünü uzmanlığından, ekip çalışmasından ve insana yatırımdan alan firma, pazarın en çok aranan deniz inşaat firması olması gururunu taşımaktadır.

Şirketimizin kuruluş maksadı genel su altı hizmetleri olması yanı sıra deniz üstü operasyonları deniz inşaatları ve kontrol raporlandırma konusunda da gelen taleplere cevap vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
a