• info@ozbaybilisim.com
  • 0850 840 9606
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
38 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Şenlikköy Mah., Avcılar Sok., No:40, Bakırköy, İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: (0212) 663 88 08
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ -

FİRMA HAKKINDA

TAŞIMACILIK ŞİRKETLERİ
charter acenteleri, executıve uçuşlar, hava taksisi, hava taşımacılığı, havayolları, helikopterle taşımacılık, helitaksi, kiralık uçakla hava nakliyatı, özel uçuşlar, panoramik uçuşlar, sağlık uçuşları, uçak kiralama – servisleri, uluslararası uçuş, yolcuların hava yoluyla taşınması, yolcuların taksi – uçaklarla taşınması, charter, helikopter kiralanması

Dünyanın en büyük uçak kiralama şirketi Chapman – Freeborn dünya çapında kendine ait uçak kiralama satış ağına sahip tek şirkettir.
1973 senesinde kurulan Chapman – Freeborn hem kargo hemde yolcu taşımacılığında müşterilerine uçak kiralama çözümleri sunarak uzunca seneleri geride bırakmıştır.
Avrupa Orta Doğu, Uzak Doğu ve Amerika Birleşik Devletlerindeki ana merkezler dahil olmak üzere dünya çapındaki ofislerden oluşan geniş bir kiralama ağı oluşturduk. Sektördeki mevcut diğer şirketlerden daha fazla satın alma gücüne sahip olup daha çeşitli servis imkanları sunmaktayız.
En güncel teknolojik kaynakları kullanarak tek yön dahil tüm uçak müsaitliklerini gösteren geniş kapsamlı veri bankası muhafaza etmekteyiz. Yıllara dayanan tecrübe ve gerçek piyasa bilgilerine sahip Air – Charter uzmanlarından oluşan uluslararası ekibimiz ile müşterinin talebi doğrultusunda en uygun uçağı en uygun fiyat ile bularak cevap verebilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
a