• info@ozbaybilisim.com
  • 0850 840 9606

Bioenerji Uzmanı Gürhan Arıcı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
39 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Teomanpaşa Mah. Yeşilırmak Cad. Mısır Çarşısı Kepez, Antalya
  • TELEFON: 0 (546) 711 4600
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Antalya Bioenerji Uzmanı Gürhan Arıcı
Antalya Bioenerji Uzmanı Gürhan Arıcı, alternatif tıbbın ilk sıralarında yer alan uygulamanın, hastalık ve yaş ayrımı yapmayan bir tedavi yöntemi olduğunu söyledi. Arıcı, “Allah’ın bize bahşetmiş olduğu biyoenerji, keşfetmek, kendinize, ailenize ve sevdiklerinize enerji dengelenmesi yapmak için Bioenerji Kursu ve Eğitimi Verilmektedir. ” dedi.

Günümüzde modern tıbbın yeterli olmadığı ve eksik kaldığı durumlarda başvurulan alternatif tıp birçok tedavi yöntemini içinde barındırmaktadır. Biyoenerji de bu yöntemlerden biri.

“Bioenerji, yüce Allah’ın bize bahşetmiş olduğu özel bir güçtür. Aynı zamanda vücudumuzun enerji dengeleme sistemidir” diyen Bioenerji uzmanı Gürhan Arıcı, bu tedavi yönteminin kaynağını ise şöyle özetliyor:

“Vücudumuzdaki enerji dengelemesi kusursuz olduğu zaman, çaresi bulunamayan bir takım rahatsızlıklar iyileşebilir. Konuyu biraz açmak gerekirse, vücudumuzda binden fazla kanal mevcuttur. Bu kanalların kapanması ile bedenimiz rahatsızlanır ve enerji akışı durur. Bu enerji akışı bioenerjidir. İnsan vücudunda doğuştan olan bu enerji, kanalların kapanması veya bedenimizde biriken kötü enerjiler sebebiyle azalabilir. Uygulanan tedaviler neticesinde birçok kişi sağlıklı ve mutlu bir şekilde hayatına devam edebilmektedir. ”

HASTALIK AYRIMI YAPILMIYOR
Peki bioenerji uygulamasına herkes başvurabilir mi ya da hastalık ayrımı yapılır mı? Bioenerji de hastalık ayrımı yapılmadığını belirten Gürhan Bey; “Bize başvuran hastaların şikâyetleri genellikle depresyon, panik atak, uyku bozuklukları, stres kaynaklı rahatsızlıklar, bel ve boyun fıtıkları, parkinson, kanser ve tümörler, çocuğunun olmaması ve menüsküs. Tüm bu hastalıkların kaynağını bulmak için vücudun enerji dengeleme sisteminde nerede bozukluk olduğunu tespit edip frekansları o bölgeden transfer ettiğimiz zaman o bölgede hücresel yenilenmeler başlar ve iyileşmeler görülür, sistemi kusursuz bir şekilde dengelediğimiz zaman da rahatsızlıklar iyileşir” diyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
a