• info@ozbaybilisim.com
  • 0850 840 9606

Biodoğa Çed ve Çevre Danışmanlık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
38 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Bahçıvan Mahallesi Eski Cezaevi Cad. Milltown Apt. No:8 Kat:1 No:4, 65130 İpekyolu / VAN
  • TELEFON: 0432 215 09 11
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08.00-22.00

FİRMA HAKKINDA

Çevre danışmanlık hizmeti denildiğinde akla gelen ilk isim olmanın haklı gururunu yaşayan BİODOĞA ÇEVRE DANIŞMANLIK firmamız, 2012 yılından bugüne danışmanlık, eğitim ve mühendislik alanında çevre danışmanlık sektörünün öncülüğünü yürütmektedir. Kalite ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş BİODOĞA ÇEVRE DANIŞMANLIK; Tüm Türkiye’nin birçok bölgesinde uzman kadrosuyla kamu kurum ve sanayi kuruluşları ve diğer sektörlerde çevresel problemlere çözüm ortaklığı hizmetlerini özverili bir şekilde sunmaktadır.

Firmamız vizyon, misyon, stratejik amaç ve hedefleri doğrultusunda hizmetlerini; ulusal ve uluslararası standartlarda ve yasal yönetmeliklere uygun olarak, gerekli güvenirlikli ve süratle yerine getirmeyi ilke olarak benimsemiştir. Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran BİODOĞA ÇEVRE DANIŞMANLIK, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Danışmanlık çatısı altında faaliyet gösteren Çevre Denetim Yönetmenliğince tanımlanan Çevre Danışmanlık ve Yönetim Hizmeti uygulamamızla çözüm ortaklığımızı daha da güçlendiriyoruz.

Bu alanda Çevre Danışmanlık ve Yönetim Hizmeti uygulamalarımız haricinde Çevre İzin ve Lisans Belgelerinin Takibi, Çevre Faaliyetlerinin Koordinasyonu, İç Tetkik raporlama, eğitim ve bilinçlendirme ile birlikte maden izin ruhsatları, İşyeri Açma Ruhsatı ( GSM), atık yönetimi ve yönetim sistemi eğitimleri, GES, RES, TKDK, KOSGEB, DAKA, gibi destek hizmeti veren kurumlara proje hazırlama hizmetleri vermekteyiz.

BİODOĞA ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMASI OLARAK AŞAĞIDA LİSTELENMİŞ TÜM İŞ VE İŞLEMLER KONUSUNDA HİZMET VERMEKTEYİZ.
ÇED(ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRMESİ), PROJE TANITIM DOSYASI (PTD), KAPASİTE RAPORU, MADEN RUHSATI ALINMASI, GSM RUHSATI, PAKET ARITMA TESİSİ, ATIK SU ARITMA TESİSİ, GÜRÜLTÜ ÖLÇÜMLERİ, EMİSYON, İMİSYON, ZEMİN ETÜTLERİ, SU ANALİZLERİ, PROJE HAZIRLAMA, İNŞAAT İŞLERİ, DOĞAYA YENİDEN KAZANDIRMA PROJELERİ, GÜNEŞ ENERJİSİ (GES, RES (RÜZGAR ENERJİ SİSTEMLERİ), TÜM ÇEVRE İZİN VE LİSANSLARININ ALINMASI, HARİTA İŞLEMLERİ, TKDK PROJELERİ, DAKA PROJELERİ, KOSGEB PROJELERİ VS.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
a